U nás nekouříme !!!

K dispozici jsou tři pokoje se společným soc.zařízením ( 3x WC + koupelna) – dva čtyřlůžkové (jeden s klimatizací za příplatek) a jeden dvoulůžkový.

Další pokoj je třílůžkový s manželskou postelí (rozdělitelnou) a možností přistýlky, má soc.zařízení  sice na chodbě, ale koupelnu jen pro tento pokoj. Je vybaven sat. televizí a klimatizací (za příplatek)

Dále je k dispozici apartmán (dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení,  ústřední topení. Při plném obsazení apartmánu je v ceně jednodenní zapůjčení jízdních kol .

V penzionu je hostům k dispozici velká společná kuchyň s kompletním vybavením (nádobí, sporák, mikrovlnka, 2x lednička atd.), zařízená jako jídelna pro 6 osob. Kuchyň není součástí nájmu pokoje a je společná bez nároků na přednostní možnost použití. Za potraviny zanechané v kuchyni neodpovídáme!  Možnost zapůjčení mobilního grilu zdarma - pouze nutnost vlastního topiva.

V přízemí penzionu je společenská část – přes bar vstoupíte do společenské místnosti (max.kapacita 30 osob) s možností hudební produkce (repro + velkoplošná videoprojekce) nebo PC prezentace (PC + projekce).

U penzionu (mimo areál) je přímo u silnice parkoviště pro 10 automobilů, v areálu možnost parkování není.

V celém objektu je možnost připojení WiFi zdarma.